Lost Saga – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Lost Saga – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Efsanevi, fantastik ve bilim kurgu kahramanlarının çarpışmalarının yer aldığı ücretsiz kayıt imkanı sunan oyun Lost Saga, Koreli oyun yapımıcısı IO Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Türkçe olarak oyunseverlerle buluşturulmuştur. Yüksek oynanabilirliği, hızlı temposu ile Lost Saga oyununa üye olma işlemleri sonrasında oyunda gözlemleyebileceğiniz 100’ün üstünde oyun karakteri bulunmaktadır. Lost Saga oyununa üyelik işlemi sonrasında karakterlerinizi hem görsel olarak özelleştirebilir hem de kıyafet ve eşyalar yardımıyla güçlerini geliştirebilirsiniz.

Lost Saga oyununa kaydolma sonrası savaş odalarında 16 kişiye kadar online savaş partileri düzenlenmektedir. Lost Saga’nın en farklı özelliklerinden birisi de dövüşerek yendiğiniz rakip oyun karakterinin silahlarını alıp kullanabiliyorsunuz. Sen de Lost Saga oyna ve karakterlerine farklı özellikler ekle.

Binlerce yetenek kombinasyonu ve çeşidi ile Lost Saga oyunseverleri sürekli heyecanlandırarak temposunu yüksek tutuyor. Sende bu heyecana eşlik etmek için Lost Saga’ya kaydol. Adından sıkça söz ettiren bu dünyaya katılmak için tek yapman gereken Lost Saga ücretsiz üye ol butonuna tıklamak!