Lokum.com – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Lokum.com – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Türkiyenin lider yemek sipariş sitesi olan Yemeksepeti.com tarafından kurulan ve 2012 yılının sonlarına doğru hizmet vermeye başlayan Lokum.com ücretsiz üye olma ve pek cok urun kombinasyonu için bedava kargo imkanı ile şarküteri ürünlerini en uygun fiyatlarla kapınıza kadar getirmektedir.

Peynir, kuru gıda, tatlı, baharat, salça, turşu ve zeytinyağı gibi yöresel lezzetlere yerel dükkanlar vasıtasıyla ulaşılan bir online alışveriş sitesi olan Lokum.com sitesine kaydol, siparişlerini vermeye başla. Lokum.com üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra Türkiye’nin dört bir yanındaki yöresel lezzetlere en uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün!

Lokum.com adresine üye olduktan sonra artık sabah kahvaltınız için Rize yöresine ait çay ve çiçek balını, Erzincan yöresine ait tulum peynirini ve İzmir’in o enfes zeytinlerini sofranızda görebilirsiniz. Lokum.com’a kaydolarak akşam yemeğinizde ise Kayseri’nin ünlü kaşık mantısını tadabilirsiniz. Lokum.com kayıt olma işlemleri sonrasında salatanızın üzerine Aydın keçi peynirini ve Aydın’ın ceviz dolgulu incir tatlısını sofranızda görme olanağına sahipsiniz. Bu güzel yiyecekleri siz de sofranızda görmek istiyorsanız hemen Lokum.com ücretsiz kayıt ol butonuna tıkla!