Light of Darkness Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Light of Darkness Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

2014 yılında 3Claw tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olmak imkanı sunan Light of Darkness, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Türlerinden daha kaliteli grafikleri ve görsel efektlere sahip Light of Darkness oynamaya başlamak için sende hemen Light of Darkness oyununa kaydol ve oyna!

Mage, Assassin ve Berserker olmak üzere 3 farklı karakterin bulunduğu Light of Darkness oyununa üyelik işlemleri sonrasında kadın veya erkek karakter seçimini yaparak oyuna başlayabilirsin. Seviye ilerledikçe yeteneklerini özelleştirmek için Light of Darkness hesabı aç! Light of Darkness oyununa ücretsiz kaydolduktan sonra pet veya binek araç seçimi yapabilirsin. İster savaşlarda yardım eden bir pet seçmek ister devasa haritalarla sizi istediğin yere ulaştırcak binek aracını seçmek için hemen Light of Darkness üyelik işlemlerini tamamla.

Otomatik yönlendirme sistemi ile NPC aramadan görevleri yerine getirerek hızlıca seviye atlamak için sende hemen Ligh of Darkness oyna! Bir an önce savaşmaya başlamak ve silahları, takıları ele geçirmek için Light of Darkness ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Darkness oynamaya başla!