Knight Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Knight Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Knight Online, MGame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş, çok oyunculu bir MMORPG (çevrimiçi rol yapma) oyunudur. Knight Online ücretsiz üyelik imkanı ile sizler ile buluşuyor. Knight Online World oyunu ücretsiz üye olma imkanı sunuyor ve bu özelliği ile yıllardır oyun dünyasını kasıp kavuruyor!

Knight Online ücretsiz üyelik seçeneği sayesinde 80 ülkede milyonlarca oyuncuya hitap eden online oyundur. Knight Online World  (knayt onlayn world) diye de bilinir) oyununun sitesinde hiç zaman kaybetmeden ücretsiz kayıt ol işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz kayıt menüsü sizleri bekliyor.

 

 

 

Knight Online oyununa kayıt olduktan sonra el morad veya karus ırklarından birini seçmeniz gerekiyor. Knight online oyununa ücretsiz kayıt olma işlemlerini tamamladınız ve artık oyundasınız, iyi olan tarafta yeralmak ve dünyada iyiliği hakim kılmak istiyorsunuz o zaman El Morad ırkını seçeceksiniz . Bu ırkta üç karakter ve dört sınıf  bulunmakta . Knight online oyununa kaydolma işlemlerini tamamladınız el morad ırkını seçtiniz  ve barbarian , el morad male veya el morad female karakterlerinden birini karakteriniz olarak belirledikten sonra yakın dövüşü tercih ediyorsanız warrior , yok ben suikastçıyım gizlice gelir işimi bitiririm diyorsanız rogue sınıfını , ben geniş alanda dövüşür toplu ölüm saçarım diyorsanız mage sınıfını , yok şifacı olacağım , arkadaşlarımı iyileştirip takım arkadaşlarımı koruyacağım diyorsanız priest sınıfını seçebilirsiniz.

Knight online oyununa ücretsiz üyelik işlemlerini tamamladınız ve sanal ortamda kötü tarafta yer almak istiyorsunuz , o zaman karus ırkını seçebilirsiniz. Bu ırkta seçebileceğiniz dört karakter var. Knight online oyununa ücretsiz üye olduktan sonra karus ırkını seçtiniz ve artık önünüzde Knayt online world oyununda dört seçenek var . Ya Ark tuarek , ya tuarek , ya wrinkle tuarek , ya da pury tuarek karakterlerinden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Sende hemen Knight online oyununa üye ol ve maceraya katıl!