Klanlar – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Klanlar – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

İnternet tarayıcısı üzerinden ücretsiz koydolarak oynayabileceğiniz Klanlar’da oyun ortacağda geçmektedir. Klanlar oyununa üye olup küçük bir köyün lideri olarak oyunu bedava olarak oynamaya başlayabilirsin. Sınırlarını genişletmek, politik müttefikler edinmek senin elinde. Ekonomik gücünde çok önemli olduğu Klanlar oyununa kayıt ol ve uyguladığın stratejilerle sen de alanını genişlet.

Strateji ve zeka oyunu olan Klanlar’da şan, şöhret ve güç kazanmak senin elinde. Aktif olarak oynamayı gerektiren Klanlar’a ücretsiz üye ol, köyünü büyütmeye başla.  Köyünü belli seviyede geliştirdikten sonra misyoner elde etmek için hemen Klanlar oyununa kaydol. Elde ettiğin misyonerlerle boş köylere ve diğer oyuncuların köylerine girebilir, köyleri ele geçirebilirsin. Köylerini genişletmek için sende hemen Klanlara oyununa kaydol ve oyna!

Oyuncuları saldılarını genelde diğer Klanlar oyunu oyuncularının online olmadığı saatlerde yaparlar. Böylelikle saldırı esnasında başka yerdende askeri yardım alamaz. Tüm oyuncular bir gruba girerek, o gruptakilerle ateşkes yapar ve birbirleri ile yardımlaşır. Klanlar oyununun ismide burdan gelmektedir. Klanlar oyununa sende ücretsiz üyelik imkanından faydalanarak kaydol, düşmanlarına karşı grubunu belirle. Harita üzerinde ateşkes yaptığın kişileri veya düşmanlarını takip edebilirsin. Sende daha çok köye sahip olmak için Klanlar ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Klanlar oynamaya başla!