Kingdom Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Kingdom Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Knight Online’ın yaratıcısı Noahsystem tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Kingdom Online bir MMORPG oyunudur. Savaş alanında yeni özellikler barındıran Kingdom Online oyununa kaydol ve klan ve bölge savaşlarında galip gelip prestij sahibi ol. Savaşları kazanmak için sende hemen Kingdom Online oyununa üye ol ve oyna!

Knight Online oyununun aksine Kingdom Online’a üye olarak yaratık öldürerek level atlamayacak, kendi bölgeni kurarak bölgeni kontrol altında tutacaksın. Kingdom Online hesap açma işlemlerini tamamla ve bölgendeki maden ocaklarındaki materyallerle savunma ve saldırı amaçlı silahlarını oluşturmaya başla. Kingdom Online oyununa kayıt olduktan sonraki amacın madenleri ele geçirerek bölgeni korumak.

Demir, odun ve taştan silahlarını oluşturmak ve kendi bölgeni koruyarak rakip klan ve ırkların silahlarını ele geçirmek için sende hemen Kingdom Online oyna! Bir an önce savaşmaya başlamak için Kingdom Online ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Kingdom Online oynamaya başla!