Khan Wars – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Khan Wars – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Khan Wars Ülkemizdeki adı ile Han Savaşları, XS Software tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan bir savaş/strateji oyunudur. Yükleme yapmadan direk tarayıcınız üzerinden kayıt olarak oynayabileceğiniz Khan Wars Orta Çağ zamanını konu almaktadır. Avrupalı Devletlerin amansız savaşlarını yer almak için sende hemen Khan Wars oyununa kaydol ve oyna!

Osmanlı İmparatorluğunun ve Türklerinde yer aldığı Khan Wars oyununa kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra de cephenizi seçerek amansız savaşta yerinizi alın. Türkler, Ruslar, Polonyalılar, Japonlar, Moğollar, Litvanyalılar, Britanlılar, Bizanslılar, Bulgarlar, Almanlar ve Franklardan olmak üzere 11 farklı ırkın bulunduğu Khan Wars’a sende kayıt ol ve 16 farklı kuşatma ve savaş ünitesi, 13 ayrı yetenek, 11 özel ünite özelliklerini kullanmaya başla.

Khan Wars’a kayıt olarak ırkını seç. Her ırkın kendine ait avantaj ve dezantajlarına göre stratejini belirle, rakiplerine karşı savaşmaya başlamak için hemen Khan Wars oyna! Bir an önce uluslar arası savaşa katılmak için Khan Wars ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Khan Wars oynamaya başla!