Kariyer.net – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Kariyer.net – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Türkiye’nin ilk insan kaynakları sitesi olarak 1999 yılında kurulan Kariyer.net iş ve işçi bulma kurumlarının başında gelmektedir. İş arayan adaylarla personel arayan işverenleri internet ortamında bir araya getiren Kariyer.net ücretsiz üyelik imkanları ile iş ilanlarını ve iş arayanların başvurularını en hızlı şekilde birbirlerine ileterek, işverenlerin doğru adayı, iş arayanların ise kendilerine en uygun işi bulmasını sağlar. Kariyer.net sitesine üye ol, sana en uygun işi hızlı bir şekilde bul.

Kariyer.net Türkiye’nin her köşesine hizmet verebilmek için 260 çalışanı, İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Yeşilköy ofislerine ek olarak; Ankara, İzmir, Bursa, Adana bölge ofisleri ve Antalya, Kayseri, Konya, Gaziantep ve Kocaeli ve Samsun satış ofisleriyle faaliyet göstermektedir.

Kariyer.net sitesine sende kolayca kaydol ve iş veya çalışan aramaya basla!. Kariyer.net üye ol butonuna basarak temel bilgileri doldurmaya başlayabilirsiniz. Kariyer.net sitesine kayıt olma aşamasında bu site iş kur tarafından belgeli olduğu için kişisel bilgilerinizi rahatlıkla verebilirsiniz. “Kariyer.net kayıt ol” sayfasından işlemlerini eksiksiz ve doğru şekilde tamamladıktan sonra devam ederek iş başvurularına başlayabilirsiniz.

Başvurularınızı kontrol etmek için ise kariyerim butonunda ki başvurularım sayfasına bakabilirsiniz.

Gönlünüze göre bir iş veya çalışan bulmanız dileğiyle..