Kaos Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Kaos Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

2014 yılında Ntroy tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Kaos Online ücretsiz üyelik fırsatı sunan ve dövüş sanatlarının yer aldığı bir MMORPG oyunudur. The Twelve Kingdoms adıyla daha önce yayınlanan oyunu yeni özellikleri ile oynamak için sende hemen Kaos Online oyununa kaydol ve oyna!

Kaliteli grafikleriyle dikkat çeken Kaos Online‘da 5 farklı sınıftan birini seçmek için Kaos Online’a üye ol. Kaos Online hesap açma işlemlerini tamamladıktan sonra erkek ve kadın karakter oluşturabilir, her sınıfın kendine has özel yeteneklerini kullanmaya başlayabilirsin. Kıyafet ve silah setlerinin bulunduğu Kaos Online’a üye olma işlemlerini hallettikten sonra binek aracını seç, ticaretle seviye atla.

Farklı boyut seçeneklerinin yer aldığı oyunda 2D, 2.5D istersen de 3D olarak oynayabilmek için sende hemen Kaos Online’a kayıt ol! Bir an önce seviye atlamak, kazandığınız oyun içi eşyalarla da karakterinizi saldırı ve savunma yönünden daha güçlü hale gelmek için Kaos Online üyelik sayfamızdan ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Kaos Online oynamaya başla!