Joygame – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Joygame – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Digital eğlence platformu olarak 2009 yılında kurulan Joygame’ye ücretsiz üye ol, en popüler oyunları oynamaya başla! Wolfteam, Goley, Kara Taht, Cengiz Han 2 ve Mstar, Rakion, Need for Speed, FIFA gibi oyunların yer aldığı Joygame sitesine kayıt ol ve üye olma işlemlerini tamamlayarak oyunları oynamaya başla!

Joygame ve oyunlarına ait basın bülten ve yansımalarını inceleyebilmek, medya kiti indirmek için sende hemen Joygame hesabı aç. Yılın oyun şirketi, en iyi oyun yayıncısı gibi birçok dalda ödül almış olan Joygame ücretsiz üyelik ile oynanabilen yeni oyunları her geçen gün bünyesine eklemektedir. Yeni oyunları takip etmek için Joygame.com’a üye ol.

Joygame hesap açma işlemlerini tamamlayarak Pc Oyunları, Web Oyunları ve Mobil Oyunları olmak üzere 3 ayrı kategoride oyunlarını indirebilir, Joygame kaydolma işlemleri sonrasinda bu oyunları her yerde oynayabilirsin. Türkiye’nin en büyük digital eğlence platformu Joygame’e kayıt olmak için sende hemen Joygame Ücretsiz Üye Ol Butonuna Tıkla!