Instagram – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Instagram – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

2010 yılınında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram sunduğu ücretsiz üyelik imkanları ile kısa zamanda tüm dünyada kullanılmaya başladı.  2012 yılında Facebook tarafından 1 milyon dolara satın alınan Instagrama ücretsiz üye olma imkanını kaçırma!

Instagram mobil cihazlar aracılığıyla fotoğraf paylaşma platformudur. Akıllı cihazlarla fotoğraf paylaşma imkanı sunan İnstagrama kaydol ve sende fotoğraflarını paylaşmaya başla! İlk olarak İOS olarak geliştirilen instagram daha sonra Android uygulaması ile daha çok kitleye ulaşmıştır. Instagram hızlı bir şekilde fotoğraf çekme ve fotoğraflara efektler uygulayarak sosyal medyada paylaşmanızı sağlar. Fotoğraflarınızı paylaşmak için sende hemen instagrama kayıt ol.

Mobil cihazınızın uygulama marketinden Instagram uygulamasını indirdikten sonra instagrama kayıt olma işlemlerini tamamlayarak, fotoğraflarınızı bedava olarak paylaşmaya başlayabilir, arkadaşlarınızın, ünlülerin paylaştığı fotoğrafları takip edebilirsiniz. Üstelik fotoğraflarınızı paylaşırken hesabınıza kısıtlamalar getirerek kimlerin görüp göremeyeceğini kendiniz belirleyebilirsiniz. Arkadaşlarının, ünlülerin fotoğraflarını takip etmek, kendi fotoğraflarını paylaşmak için sende hemen Instagrama üye ol!