Infinite Crisis – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Infinite Crisis – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Massachusetts merkezli tecrübeli oyun geliştiricisi Turbine tarafından geliştirilen ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Infinite Crisis, yüksek tempolu bir mobA oyunudur.  DC Comics’in lisans sahibi Warner Bros. tarafından yayınlanan Infinite Crisis oyununa kaydol ve RPG mekaniği ve kahramanı ile mobA dünyasının farkı ile oyna.

İyi ve Kötü karakterlerin bulunduğu İnfinite Crisis oyununa üyelik işlemleri sonrasında 3 farklı harita ve 3 ayrı oyun modundan birini seçebilirsin. Infinite Crisis‘e kayıt olarak Gotham Divided, Coast City ve Gotham Heights ismindeki modlardan birini seçerek oyuna başlayabilirsin.

Infinite Crisis oyununa kayıt ol ve modunu seçtikten sonra her takıma özel farklı animasyonlarla oyuna başla. Haritalarda yer alan bazı objelerin parçalanması ve taşınarak rakip üzerine fırlatılması İnfinite Crisis oyuncularına ayrı bir süprizidir. 28 farklı şampiyon ile açık beta sürecine giren Infinite Crisis‘te sende kaydol ve Batman, Wonder woman, Joker, Flash, Catwoman, Superman gibi iyi ve kötü DC karakterleri ile oynamaya başla! Bir an önce oynamak için Infinite Crisis ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve oynamaya başla!