Imperia Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Imperia Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Barutun bulunmasından önceki yıllarda geçen Imperia Online oyununa kayıt olma işlemleri sonrasında küçük bir köy kurup büyük bir imparatorluğa dönüştürebilirsiniz. Göçebe ve İmperia olmak üzere 2 farklı sınıfın bulunduğu Imprea Online oyununda üyelik işlemleriniz sonrasında küçük bir birlikten büyük bir orduya doğru ilerleyebilir, ilk savaşlardan sonra dünyayı fethetmeye başlayabilirsiniz.

Tarayıcı üzerinden strateji oyunu olan Imprea Online’a kaydolma işlemleri sonrasında ücretsiz oynabilirsiniz. Odun, taş, demir gibi kaynaklarla askerlerinizi genişletebilir, binalarınızı oluşturabilirsiniz. Oyunun başınca rehber tarafından yönlendirilerek oyunda daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Sende imperia online oyununa üye ol, hem ödülleri kazan hem de şehrini belli bir seviyeye getir!

Imperialıları seçerseniz ekonomik gücü, Göçebeleri seçerseniz askeri gücü seçmiş olacağınız imperia online bedava kayıt imkanı ile ile dünyaya meydan okumaya başlayabilirsiniz. Şehrinizdeki insan nüfusunuda yüksek tutarak daha çok maden ve odun toplayabilir, şehrinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Imperia Onlina ücretsiz oynamak için google üzerinden Impreia kayıt ol şeklinde arama yaparak şehrinizi bir an önce kurmaya başlayabilirsiniz.