Ikariam – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Ikariam – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Ücretsiz Web Tabanlı Online Browser Oyunu Ikariam ya da İkariam Gameforge AG tarafından hazırlanan bir strateji oyunudur. Bilgisayarınıza oyunu indirmeden direk olarak, Ikariam Ücretsiz Kayıt Ol butonuna basarak, Oyunun sayfasına giderek, 2 dakikalık ücretsiz üyelik formunu doldurarak, bu web tabanlı strateji oyunu Ikariam oynayabilirsiniz.Türü çok oyunculu online oyuna dayanır.Oyun eski Yunanistan döneminde adalar içinde uygarlıkların gelişmesini ve mücadelesini konu edinmiştir.Ikariam Gameforge AG şirketinin en beğenilen oyunlarından biridir. Çoğunlukla olumlu eleştiriler almaktadır. Olumsuz eleştirilerin çoğunluğu ise her yeni versiyonla beraber puanların düşmesidir.

 

ikariam-kayitol-uyeol

Ikariam’ın bedava bir oyun olması dışında ek özellikler getiren ücretli sistemi de vardır.Bu özellik alındığında size ambrosia verilmektedir. Ayrıca bu özellik sayesinde oyunda daha hızlı gelişebilirsiniz. Yeni gelen versiyon ile (v 0.5.0) ambrosia alımının önemi artmıştır.

Denizin sesi, beyaz kumlu bir sahil ve güneş! Akdenizde bir yerlerde küçük bir adada antik bir uygarlık doğuyor. Bir çağın zenginliği senin yönetiminde ve keşif başlıyor. Ikariama hoş geldin.

Oyunda ittifaklar kurarak kendi birliğini kurabilirsin ya da bir ittifaka başvurabilirsin.İttifakların temel amacı birlik ve beraberlik olduğu için yardımlaşma söz konusudur.İttifaklara başvurarak daha çabuk gelişir ve daha az saldırı alırsın. İnaktif olmadığın sürece sana birisi saldırırsa ittifaktak i üyeler sana yardım gönderebilir ve general saldıran kişinin ittifakına savaş çıkarabilir. Şartlar sağlanamadıktan sonra ittifaktan atılma durumuda vardır.
ikariam-kayitol-uyeol1