I am Ninja – Ücretsiz Kayıt Sayfası

I am Ninja – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

I am Ninja oyunu ile ninja dünyasını keşfetmeye hazırmısın? Ngames tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan I am Ninja her geçen gün artan server sayısı ve dil seçeneği ile daha fazla oyuncuyle buluşmaya devam ediyor. Sende anime görsellerine sahip I am Ninja oyununa kaydol ve oyna!

Taijitsu, Ninjitsu ve Genjutsu olmak üzere 3 farklı karakterin bulunduğu I am Ninja oyununa üyelik işlemleri sonrasında iblisi ve kötü yaratıkları Konoha şehrinden uzak tutmak için savaşmaya başla. Cinsiyetinide seçebileceğin I am Ninja oyununa bedava kayıt ol, takımını oluşturmaya başla! I am Ninja üyeliği ile toplam 7 kişilik bir takım oluşturabileceğin I’m Ninja’da takımındaki savaşçıların yeteneklerine göre görevlendirebilirsin.

Seviye atlayıp yeni silah, takı ve kıyafetler alabilmek için sende hemen I am Ninja oyununa üye ol ve oyna! Yol bulma özelliği sayesinde görevlerini hızlıca tamamlayarak yükselmek, düşmanlarını geçmek için I am Ninja ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve oynamaya başla!