Hotmail Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Hotmail Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

Şimdilerde windows 8’inde etkisiyle yeni ismi “outlook” olsada, Hotmail’in tarihide kendisi gibi bir efsane. 100 dan fazla dili destekleyip 450 milyondan fazla kullanıcısı olan Hotmail ücretsiz üyelik ile dünyanın ilk e-posta hizmeti veren ismi. Sende bu efsaneye, yani hotmaile üye ol, bedava mail hesabından faydalan.

Eski Hotmail yeni outlook olan e-posta servisi yeni haliyle kaydolma işlemleri sonrasında göreceğiniz üzere yeni özellikler kazandı ve Hotmail kayıt sonrası alacağınız üyeliğinizle skype ile entegre olarak sesli yada videolu görüşme yapabilme özelliği eklendi. Microsoft’un skype’ı satın alması hepimizin işini kolaylastırdı diyebiliriz!

Hotmail’e bedava kaydol ve takvim özelliğini kullanarak ister günlük tut, istersen Hotmail üyeliği ile sanal diskte bilgi sakla, sonra da başka bilgisayarda bu bilgilerini gör. Hotmail üye olma imkani ile sosyal ağlardaki hesaplarını kontrol edebilir, tema ekleyerek ilginç bir web arayüzüne kavuşabilirsin. Tüm bu özelliklerden faydalanmak için sende Hotmail’e ücretsiz kayıt ol.