HEX:Shards of Fate Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

HEX:Shards of Fate Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

 

 

 

 

HEX:Shards of Fate Gameforge tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan bir online koleksiyon kart oyunudur. HEX benzerlerinden farklı olarak sınıf ve ırk seçimi sunan bir RPG oyunudur. Kendine özgü kurgusuyla bu deneyimi yaşamak için sende hemen HEX Shards of Fate oyununa kaydol ve oyna!

350 farklı kartın bulunduğu HEX Shards of Fate oyununa üyelik işlemleri sonrasında hamleni yapmaya başla. Irk, sınıf seçimi, lonca yapısı, kurgusu ve kart geliştirme gibi özellikleriyle diğer kart oyunlarında önde olan HEX hesap açma işlemlerini tamamla ve rakiplerini galip et. HEX oyununa kayıt olarak Entrath dünyasında savaşmaya başlayabilirsin. Human, Orc, Dwarf ve Shin’hare olmak üzere 4 farklı ırkın bulunduğu HEX oyununa kaydolarak bazı kartlarla sadece saldırı değil savunmada yapabilirsin.

Özelleştirilebilir karakter özellikleri ve yükseltilebilir kartlar ile Rakibine karşı strateji belirleyerek, doğru hamlelerle rakibini yenmek için sende hemen HEX Shards of Fate ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve HEX oynamaya başla!