Hediyera.Com – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Hediyera.Com – Ücretsiz Kayıt Sayfası
 

Otuz ülkede faaliyet gösteren AdSalsa firması Türkiye’de hediyera.com sitesine ücretsiz üyelik imkanı ile kullanıcılara iphone 5s sahibi olma fırsatı sunuyor.

Hediyeara sitesine üye olmak oldukça kolay. Fazla zaman kaybetmeden çekilişe katılabilmeniz için oldukça basit olarak tasarlanmış bir kayıt ol menüsü mevcut.

Hediyera.com sitesine bedava kayıt olma işlemlerini cinsiyetinizi , adınızı , soyadınızı , e-mail , yaşadığınız şehir , doğum tarihi ve telefon numaranızı girerek oldukça kısa sürede tamamlamanız mümkün.

Hediye ara sitesine sende ücretsiz kayıt ol ve işlemlerini tamamladıktan sonra çekilişe katılmaya hak kazan! Hediyeara.com sitesinde çekiliş milli piyango idaresinin izni ve kontrolünde gerçekleşmektedir. Hediye ara sitesine ücretsiz kaydolma imkanı ile iphone 5S’e yüzlerce lira ödemeden sahip olabileceksiniz . Iphone 5S’e sahip olmak istiyorsunuz ve şansınıza güveniyorsunuz o zaman hediye ara sitesine ücretsiz üyelik işlemlerini tamamlayarak çekilişe katılıp bu telefona sahip olma şansınız var. Hediyera.com sitesine sende ücretsiz üye ol ve işlemlerini tamamladıktan sonra,  hediyeara sitesi size iphone 5S için bir çekiliş hakkı sunuyor. Hediyeara sitesine üyelik işlemlerinden sonra ayrıca kampanya ve anket formlarını da doldurursanız iphone 5S için iki çekiliş hakkına sahip oluyorsunuz. Şansınızı artırmak sizin elinizde.

Hediyeara sitesine bedava kaydol ve işlemlerini tamamlayarak üye olarak çekilişe katıl. Sonuçları çok merak mı ediyorsunuz? Milli piayango idaresi kuralları çerçevesinde ve kontrolünde gerçekleşecek çekilişin, kazananı hediyera.com sitesinde ilan edilecek. Iphone 5S  im yok , nasıl alırım diye dert etmeyin , istediğiniz telefon size sadece bir tık uzaklıkta . Yapmanız gereken hediyeara sitesine kayıt ol menüsünden üyelik bilgilerini doldurarak bedava kayıt işlemlerini tamamlamak ve çekilişe katılmak.