Han Savaşları – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Han Savaşları – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

XS Software tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Han Savaşları (Khan Wars), yükleme yapmadan kayıt olarak oynayabileceğiniz ücretsiz savaş/strateji oyunudur. Orta Çağ’da geçen savaşlara katılmak için sende hemen Han Savaşları oyununa kaydol ve oyna!

11 benzersiz ulus (Türkler, Ruslar, Polonyalılar, Japonlar, Moğollar, Litvanyalılar, Britanlılar, Bizanslılar, Bulgarlar, Almanlar ve Franklar), 16 farklı kuşatma ve savaş ünitesi, 13 ayrı yetenek, 11 özel ünite ve daha bir çok özellik bulunan oyuna katılmak için sende hemen Han Savaşları üyelik işlemlerini tamamla, savaşmaya başla.

Han Savaşlarına kayıt olma adımlarını tamamladıktan sonra yönlendirme sayesinde kolaylıkla oyuna başlayabilir, yeterli birikime sahip olduktan sonra oyunda tek başınıza ilerleyebilirsin. Altın madeni, demir madeni, oduncu kampı ve çiftlik gibi kaynak biriktirerek sağlam binalar yapmak, ordunuzu genişletmek için Han Savaşları oyununa ücretsiz üye ol. Gelişmiş ordu sistemi sayesinde stratejik üstünlük sağlamak için hemen Han Savaşları oyununa üyelik yap ve oynamaya başla! Savaşmaya başlamak için Han Savaşları ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve oynamaya başla!