Grepolis – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Grepolis – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Antik Yunan döneminde geçen bir hikayeyi anlatan ve ücretsiz kayıt olma imkanı sunan MMO strateji oyunu Grepolis’te oyunun başında size yönetmeniz için küçük bir kasaba verilmektedir. Grepolis oyununa üyelik işlemlerinizi yaptıktan sonra kasabayı siz iyi bir strateji uygulayarak, yeni yerler keşfederek, fetihler düzenleyerek çok büyük bir metropol haline getirebilirsiniz.

Grepolis oyununa kayıt ol ve Polis’ini devasa bir Metropoli’ye dönüştürürken Yunan mitolojisindeki Aşil, Hera, Zeus, Athena, Hades, Poseidon, Artemis ve diğer yunan kahramanlarının size bu konuda yardım edişine şahit ol!

Grepolis üye olma işlemleri için internetiniz olması yeterli. Oyunu yüklemeniz gerekmemektedir. Grepolise ücretsiz kayıt olarak askerlerinizi yaratmaya başlayabilir ve modern şehrinizi oluşturmak için çalışmalara başlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz üyelik imkanı sunan Grepolis Türkçe içeriğe sahip! Grepolis oynamak için rehbere ihtiyaç duymayacaksınız. Grepolise ücretsiz üye ol ve şehrine adını ver, komşu şehirler ile ittifakta bulun, sorunun olan şehirler ile diplomatik ilişkiler başlat ve şehrin tek hakimi sen ol!

Grepolis oynamaya başlamak için tek yapmanız gereken google üzerinden ‘’Grepolis ücretsiz kayıt ol’’ şeklinde aratmak. Şimdiden iyi eğlenceler.