Grand Voyage – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Grand Voyage – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Beklenen Grand Voyage ücretsiz üyelik imkanı ile nihayet yayına girdi. Game321 tarafından yaratılan Grand Voyage oyununa ücretsiz kayıt ol denizlere açıl.

Grand Voyage oyunu bir deniz ticareti ve savaş oyunudur. Grand Voyage oyununa ücretsiz kaydolma işlemlerini tamamladıktan sonra denizlere açılarak maceradan maceraya koşabilirsiniz. Grand Voyage oyunu ücretsiz kayıt olarak oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur.

Grand Voyage oyunu 16. Yüzyılda geçiyor ve o dönemin limanlarında ticaret yapıyorsunuz. Grand Voyage oyununa kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra oyunu oynamaya hemen başlayabiliyorsunuz, bulunduğunuz coğrafyaya uygun ürünler üreterek ticaret yapıyorsunuz.

 

 

 

Grand Voyage sadece ticaret ile sınırlı bir oyun değil. Ücretsiz olarak üye olduktan sonra oynayabileceğiniz Grand Voyage oyununda aynı zamanda deniz savaşları da mevcut. Grand Voyage oyununa kayıt olduktan sonra arkadaşlarınız ile omuz omuza vererek düşmanlarınızla savaşabilirsiniz.

Grand Voyage oyununa kayıt ol ve oyun oynayarak geçireceğin keyifli dakikaların yanında sosyalleşerek yeni arkadaşlar edin. Grand Voyage oyununa ücretsiz üye ol ve 16. Yüzyılın Akdeniz mimarisinde hem ticaret yap hem de denizlerin hakimiyeti için savaşlara katıl.