Gittigidiyor – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Gittigidiyor – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

2001 yılında kurulup 2007 yılında E-bay’e ortak olan,17 milyondan fazla üye, günlük 500 binden fazla müşteriye sahip ve 300 binden fazla satıcısı olan bir Türk firmasıdır. Gittigidiyor’a üye olarak sende bu aileye katıl.

Türkiye’de ilk defa Gittigidiyor.com’un kullandığı bu sistemde satıcıdan aldığınız ürün ayağınıza kadar geliyor. Siz bu ürüne bakıyorsunuz, inceliyorsunuz ürün doğru yada istediğiniz şekildeyse ise siteye onay veriyorsunuz ve para ödeniyor. İşte bu kadar kolay ve güvenli. Sende Gittigidiyor’a kaydol. GittiGidiyor.Com’un sunduğu güvenli alışverişten sende faydalan.

Sitede binlerce satıcının 4000’den fazla ürünü satışta. İncik boncuktan telefona, laptoptan arabaya, kitaptan çiçeğe kadar aklınıza gelebilecek olan binlerce ürün satışta. Sende Gittigidiyora ücretsiz kayıt ol ve bu binlerce seçenekten güvenli ticaret yoluyla ürün al, kullan. Çünkü gerçek mağazaya göre pek cok urunu Gittigidiyor bedava üyelik firsati ile daha ucuza alabilirsin.

Gittigidiyora nasıl üye olunur ?

Gittigidiyorun ana sayfasının üst sağ kısmında kayıt ol butonundan Gittigidiyor’a hemen kayıt olarak bu renkli dünyadan faydalan.