Foursquare Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Foursquare Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

 

Birbiri ardına çıkan sosyal ağlar genelde aynı bilindik işlevleri üyelerine sunmaktadır. Ama 2009 yılından bu yana hayata atılan FourSquare ücretsiz üye olma imkanı sunan ve milyonlarca üyeye sahip bir platform. Arkadaşlarının ve diğer insanların mekanlar için bıraktığı yorumları görme, oyunlaştırma konusunda belirli seviyelere gelen kullanıcılara badge adı verilen etiketlerden verme gibi çeşitli ilginç özellikleriyle Foursquare tamamen bedava olmasıyla da farklı bir sosyal medya olduğu bizlere de gösterdi. Eğer hala Foursquare üyesi değil isen sende hemen Foursquare sitesine ücretsiz üye ol ve arzu edersen Facebook arkadaşlarını otomatik olarak burada da ekleyerek en güzel mekanlarda checkin yapmaya başla!

Gps destekli telefonunuza Foursquare sitesinden yüklediğiniz programıyla Foursquare kayıt olma işlemlerinizi yaptınız. Örnek olarak bir mekana yemek yemeye gittiniz. Foursquare üyelik işlemleriniz tamamsa hemen ben neredeyim diyerek bunu paylaşırsınız. Resimlerini çekerek yorumlar yaparsınız, başkalarının yorumlarından yola çıkarak daha iyi tercihler yapma imkanına kavuşursunuz. Bunlarla Foursquare’den rütbe dereceleri yani check-in alırsınız. Ne kadar check-in o kadar rütbe. Arkadaşlarınıza bunları gönderebilir ve içeriklerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Bu ve benzeri ilginç deneyimleri sende anında denemek istiyorsan hemen sende Foursquare sitesine kaydol!

Foursquare’e nasıl üye olurum?

Aşağıdaki kayıt ol butonundan foursquare sitesine girdikten sonra sağ üstte foursquare’ye kayıt ol düğmesine tıklayıp, bilgilerinizide girdikten sonra ilk adımınız hemen yakınınızda foursquareye üye olan bir yemek mekanı bulmak.