Forge of Empires – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Forge of Empires – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

Innogames tarafından dünyada yayınlanan ücretsiz web tabanlı Strateji ve Savaş Oyunu Forge of Empires ücretsiz üyelik sayfasına hoş geldiniz. Browser oyunu Forge of Empires kaydolmak için yapmanız gereken Forge of Empires ücretsiz kayıt ol butonuna basmaktır. Sizi yönlendirdiğimiz Forge of Empires ücretsiz üyelik sayfasında formu doldurarak Forge of Empires’in savaş dünyasına giriş yapabilirsiniz.

 

Oyun Kılavuzu;

Forge of Empires ücretsiz üye olduktan sonra, oyuna Tunç Devrinden başlıyorsunuz. Sırasıyla, Demir Devri, Erken Dönem Orta Çağ, Zirve Dönem Orta Çağ, Geç Dönem Orta Çağ, Sömürge Çağı olarak oyunda çağlar bulunmaktadır. Her çağda ayrı bir bina çeşidi ve görüntüsün bulunuyor. Her bir evin bir maliyeti, her evin getirdiği bir nüfus, bu nüfusla gelen bir gelir ve elmas maliyeti bulunuyor. Oyunda üretim binaları bulunmaktadır. Avcı Evi,Çömlekçi, Meyve Tarlası, Keçi Çiftliği, Kasap, Tabakhane, Kunduracı, Tarla, Yel Değirmeni ve Tütün Çiftliği gibi bir çok üretim binası her çağda bulunuyor. Her bir üretim evinin saat başı ürettiği ürünün oranı farklıdır.  Oyunda unutulmaması gereken bir kural ise üretilen ürünlerin 1 günden sonra kurumasıdır.

forgeofempires-kayitol

Oyunda bulunan haritada dünyadaki bütün oyuncular ile savaşarak, toprak ve altın kazanarak, kurduğunuz şehri imparatorluğu çevirmeniz gerekiyor.