Flickr – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Flickr – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Yahoo şirketinin fotoğraf paylaşım sitesi olan Flickr’e üye ol ve fotoğraflarını yayımlamaya başla. Bloggerların fotoğraf deposu olarak kullanılan Flickr hesabı aç ve blogundada kolayca fotoğrafları paylaş. Flickr’a kayıt ol ve çektiğin fotoğrafları profilinde yayınla, arkadaşlarının fotoğraflarını etiketleyerek kendi sayfalarında görünmesini sağla!

iOS, Android, PlayStation Vita ve Windows Phone 7 sistemlerinde uygulamaları bulunan Flickr’a üye ol, cep telefonundan da rahatlıkla fotoğraflarını paylaş. Flickr hesap açma işlemlerini tamamla profesyonel fotoğrafçılardan, amatör fotoğrafçılara kadar herkesin çalışmalarına göz gezdir.

Flickr üyesi ol, yenilenmiş arayüzü ile tüm tarayıcılarda otomatik boyutlandır, Lightbox ile fotoğrafların rengini değiştir, fotoğraf yayınlarken lokasyon bildir.

Resim yükleme temelli bir sosyal ağ olan Flickr hesabı aç, kişilerden arkadaşlarını bul kontaklarına ekle. Eklenen fotoğraflara yorum yap. Sınırsız sayıda fotoğraf eklemek, arkadaşlarınla fotoğraf paylaşmak için sende hemen Flickr’a kayıt ol. Flickr üyesi olmak için Flickr Ücretsiz Üye Ol Butonuna Tıkla!