Enmoda Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Enmoda Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

Enmoda.com sunduğu geniş giyim kataloğu ve ücretsiz üyelik imkanları ile Türkiye’deki online alışveriş sitelerinin başında gelmektedir. Doğuş Yayın Grubu tarafından kurulan Enmoda, Markafoni ortaklığı ile online alışveriş sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

Enmoda, sezonun en son trendlerini, giyim, ayakkabı, çanta, aksesuarda sezon ürünlerini bulabileceğiniz, bünyesinde dünyaca ünlü markalara yer veren ve bedava kayıt imkanı sunan bir moda merkezidir. Alışverişiniz sırasında kullanabileceğiniz indirim kuponları ile daha uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkanı sunan Enmoda sitesine kaydolma işlemlerinizi tamamlayıp siparişinizi geçtikten sonrasiparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilmektedir. Müşterilerine hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatmayı ilke edinen Enmoda.com üyeliği ile koşulsuz iade imkanı da sunmaktadır. Enmoda.com sitesine sen de uye ol ve alisverislerinden sonra beğenmediğin ürünleri geri yollayarak para iadesi alma firsati yakala! Enmoda.com sitesinde iade süresi bazı kategorilerde her ne kadar diğer sitelerden biraz daha uzun olabilse de, Enmoda.Com sitesinin üye alışverişçilerine sunduğu geniş ürün kataloğu bunun üstesinden geliyor.

Sizleri memnun etmek ve sevindirmek için işlerini aksatmadan çalışan Enmoda.com sitesine kayıt olun, trendleri yakından takip edin. Butonumuzu tıklayarak Enmoda.com üye olma işlerimlerini tamamladıktan sonra alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.