Emlaktown Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Emlaktown Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

 

 

2009 yılında Almanya’da kurulan Emlaktown daha sonra Türkiye’de de ofis açarak emlak sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Emlaktown.com adresine ücretsiz üye olma imkanı ile gayrimenkul alıp satabilir ya da kiralayabilirsin. Sende hemen Emlaktown.com’a üye ol istediğin semtteki tüm gayrimenkulleri inceleme fırsatını kaçırma.

Emlaktown.com hesabı açarak ev,arsa ve ya işyeri ilanlarını inceleyebilir ya da elindeki gayrimenkulleri satışa çıkarabilirsin. 8 dilde ilan çeviri imkanı ile Emlaktown’a üye ol gayrimenkullerini yabancılara da satabilme imkanını kaçırma. İnşaat firmasıysan ya da emlak ofisin varsa da Emlaktown.com adresine kayıt ol ve elindeki gayrimenkullerle internet kullanıcılarına ulaş. İnternet üzerinden gayrimenkul alım ve satımların yapıldığı günümüzde sen de Emlaktown.com hesap açma işlemlerini tamamla aradığın gayrimenkulu kolayca bul ve ya satışa çıkar.

Tüm gayrimenkul alım ya da satım işlemlerini kolayca halletmek, aradığın evi bulmak ya da elindeki evi satmak için sen de hemen Emlaktown.com ücretsiz üye ol butonuna tıkla!