Emlakjet Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Emlakjet Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

Emlak ilan sitesi olarak 2006 yılında kurulan Emlakjet.com bireysel kullanıcılara ücretsiz üye olma imkanı sunmaktadır. Bireysel kullanıcılar Emlakjet.com adresine üye olarak ilanlarını yayınlayabilmektedirler. Satmak ve ya kiralamak istediğiniz ev, işyeri veya arsanızı Emlakjet.com adresinde hesap açma işlemleri sonrasında bilgilerinizi girerek internet kullanıcılarına ulaştırabilirsiniz.

Yüksek kalite hizmetleri ve alt yapısı ile emlak ofislerine de kaydolma ve ilan ekleme hizmeti veren Emlakjet, emlak sektörünün nabzını tutmayı hedeflemektedir. Aylık 1,5 milyon ziyaretçiye hizmet veren Emlakjet.com üye olma sayfasından kaydolma işlemlerinizi yaparak üyelik bölümünüzden emlak piyasını yakından takip edebilirsiniz.

2014 yılının Mayıs ayında İlab Holding tarafından satın alınan Emlakjet.com kayıt olan üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için geliştirilmektedir. Sizde mülklerinizi satmak, kiralamak ya da yeni mülk almak, kiralamak istiyorsanız hemen Emlakjet.com ücretsiz kayıt ol butonumuza tıklayın!