Ekşi Sözlük – Ücretsiz Kayıt ve Hesap Açma Sayfası

Ekşi Sözlük – Ücretsiz Kayıt ve Hesap Açma Sayfası 

 

 

 

1999 yılında Sedat Kapanoğlu tarafından oluşturulan Ekşi Sözlük, her konuda bilgi kaynağıdır. Her konu ve kavram hakkında yorum yapmak, bilgi edinmek için sende eksisozluk.com adresine kayıt ol. Sözlük görevi gören Ekşi Sözlük ücretsiz üye olma işlemlerini tamamla bildiğin konular hakkında yorum yap, merak ettiğin konu ve kavramlar hakkında bilgi edin.

Ekşi Sözlük kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra yazdıkların sözlük kuralları dahilinde kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır. Pena adı verilen ‘’ilk başlık’’ ile yeni bir bilgi, konu paylaşabilmek için Eksisozluk.com’a üye ol. Eksi sözlük hesap açma işlemlerini tamamladıktan sonra istersen gammaz adı verilen gönüllü sözlük üyelerine katılabilir, diğer kullanıcılar tarafından yapılan yanlışlıklara müdahale edebilirsin. Girilen bilgilerin doğru, ansiklopedik veya tarafsız olması mecburiyeti yoktur aynı zamanda bilgiler argoda içerebilir.

Konu ve kavramlar hakkında yorum yapmak, bilgi paylaşmak, bilmediğin konular hakkında fikir edinmek için sende hemen Ekşi Sözlük’e kayıt ol. Eksisozluk.com hesabı açmak için Ekşi Sözlük Ücretsiz Üye Ol Butonuna Tıkla!