Ejderha Ustası – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Ejderha Ustası – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

İlk olarak yabancı dil uygulamasıyla oyun severler ile buluşan Ejderha Ustası oyunu, Türk oyuncuların yoğun talebi üzerine Türkçe dil desteğiyle oyuncularla ücretsiz olarak buluşmaktadır. Online olarak oynanılan Ejderha Ustası ücretsiz üye olma imkanı sunmaktadır. Ejderhalar ve bir çok yaratığın düşmanınız olduğu Ejderha Ustası oyununa kaydol ve oynamaya başla!

Fantastik dünyaların derinliklerinde kaybolacağınız Ejderha Ustası’nda savaşlara katılarak paralar kazanabilir, elbise ve silahlar satın alabilirsin. Ejderha Ustası oyununa üyelik işlemleri sonrasında yeteneklerinizi belirleyerek ejderhalarınızı seçip, savaşmaya başlayabilirsin.

Ejderha Ustası’na kayıt ol, büyücü,okçu ya da savaşçı sınıfından birini seç. Karşılaşacağın görevleri tamamlayarak ilk kasabaya ulaşmak için Ejderha Ustası oyununa ücretsiz üye ol. Ejderha Ustası oyununa kayıt işlemlerini hallettikten sonra görevlerini tamamlamaya başlayarak, oyunda ilerle.

Yetenek ağacını açmaya, kule tırmanışına başlamak için sende hemen Ejderha Ustası üyelik işlemleri ile ücretsiz oyna! Bir an önce bu büyülü dünyaya katılmak için Ejderha Ustasına ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Ejderha Ustası oynamaya başla!