Dragon Pals – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Dragon Pals – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Dragon Pals R2 Games tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan, fantastik öğelerin yer aldığı bir MMORPG oyunudur. Dragon Pals oynamak için bilgisayarınıza herhangi bir yükleme veya kurulum yapmanızı gerekmemektedir. Sende hemen Dragon Pals oyununa kaydol ve oyna!

Dragon Pals, ejderhalar ile beraber dostça yaşayan insanların düzenini bozmak amacıyla dünyaya saldırmak için gelen kötü güçleri yok etmek üzerine kurgulanmış fantastik bir oyundur. Dragon Pals üyelik işlemleri sonrasında Archer, Mage ve Warrior olmak üzere farklı alanlarda uzmanlaşmış 3 sınıftan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Dragon Pals oyununa kayıt işlemlerini hallettikten sonra istediğin yeteneklere göre karakterini seçerken dikkat etmen özellikler; Vuruş güçleri yüksek olmasına karşın savunma yeteneği düşük olan Archerler ok kullanımında uzmanlaşmıştır. Yaptıkları isabetli atışlarla savaşlarda avantaj sağlayan bu sınıf savunma anlamında ise bir zayıflık oluşturabilmektedir. Dengeli saldırı ve savunma değerlerine sahip Mageler büyü gücüne sahiptir ve savaş sırasında farklı yöntemleri de kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Dragon Pals üyeliğinizi yaptıktan sonra seçebileceğiniz Warrior sınıfı ise kılıç gibi savaş aletlerini kullanabilmektedir ve saldırı yeteneği düşük olmasına karşın, savunma değerleri oldukça yüksektir.

Pet sisteminin yer aldığı Dragon Pals’a üye ol ve ilk seviyeden itibaren yavru ejderha ile birlikte savaşarak seviyeleri atla. Bir an önce savaşmaya başlamak için Dragon Pals ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Dragon Pals oynamaya başla!