DOFUS – Ücretsiz Kayıt Sayfası

DOFUS – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

DOFUS Online oyunu Ankama Studios tarafından yapılmış, ücretsiz üyelik ile oynanabilen ve uzun süredir yayında olmayı başarabilen nadir oyunlardan birisidir. Kolay oynanabilme özelliği ile ön plana çıkan DOFUS Online, anime görselleri ve sunduğu bedava kaydolma imkanı ve yüksek oynanabilirliği ile ön plana çıkmaktadır.

DOFUS üye olma sayfası ile oyuna kayıt işleminizi yaptıktan sonra oyundaki çok sayıda karakter sınıfının ve farklı haritaların tadını çıkarabilirsiniz. Grafikleri, etkileyici görsel efektleri ve akıcı oynanabilme özellikleriyle birlikte sunulan oyun imkanlarından biri olan DOFUS oyununa ücretsiz üye ol ve oynamaya başla!

15 farklı karakterin yer aldığı bedava DOFUS MMO oyununda her karakterin özel yetenekleri de mevcut. Dofus kayıt olma sayfasından kayıt işlemlerinizi gerceklestirdikten sonra oyunda karakterler kılıç, asa, balta gibi 12 ayrı bedava silah türü kullanabiliyor.

Dünyanın her yerinde oynayanlar tarafından tam not almış DOFUS online oynayarak sizde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hayal gücünüzü geliştiren bu oyunu oynamak için ‘dofus kayıt ol’ şeklinde google üzerinde arattırmanız yeterli. Şimdiden iyi eğlenceler.