Desert Operations – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Desert Operations – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Desert operations ücretsiz üyelik ile oynanabilen web tabanlı bir strateji oyunudur. Oyuna yeni başlayanlar için Desert Operations  ücretsiz kayıt ol menüsü oldukça kolay dizayn edilmiş . Zaman kaybetmeden Desert Operations oyununa kayıt işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Deseret Operations oyununa kaydol , ülkeni seç ve üssünü belirleyerek  savaşmaya başla. Desert Operations oyununda savaş kabiliyetinizin dışında diplomasi yeteneklerinizi de geliştirmeniz gerekli.  Desert Operations oyuna üye ol ve stratejini belirledikten sonra ittifaklarınızı oluşturmaya başla! Desert Operations oyununda hedefiniz düşmanlarınızı eleyerek ilk sıraya yerleşmek.

 

 

 

Desert Operations oyununa ücretsiz kayıt olma işlemlerini tamamladınız ve oyuna başladınız. Ekranın üst kısmında oyunda size ilk olarak gerekli binalar ve askerler konusunda yardımcı olacak tavsiyeler yer almakta. Desert Operations oyunu ücretsiz üyelik  imkanı ile size son derece keyifli zamanlar sunuyor. Desert Operations oyununasende  kayıt ol,  ülkeni seç ve oluşturduğun ittifaklarınla bu sanal dünyayı yönet!