DarkOrbit – Ücretsiz Kayıt Sayfası

DarkOrbit – Ücretsiz Kayıt Sayfası



 

 

 

Bigpoint Games tarafından üretilmiş  ile oynanabilen web tabanlı uzay oyunudur. Darkorbit ‘in size sunduğu ücretsiz üye olma imkanı ile uzayın derinliklerinde maceradan maceraya koşacaksınız.

Darkorbit içerisinde seçebileceğiniz 3 şirket bulunmakta Dünya , Mars ve Venüs . Dark Orbit ücretsiz kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra bu 3 şirketten birini seçerek Darkorbit ile uzayın derinliklerine doğru yolculuğa başlamanız mümkün.  Darkorbit üyesi ol , gemini seç !

 

 

 

Dünya ‘nı korumak mı ? , Mars ‘ı keşfetmek mi ? , yoksa Venüsle kainata hükmetmek mi ? kararını ver  ve Darkorbit oyunu ile maceraya başla. Amacınız Darkorbite ücretsiz kaydolma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra  bir şirkete dahil olmak ve ittifakınızda bulunan arkadaşlarınızla güç,saygınlık ve zenginlik sahibi olmak için uzayın derinliklerinde gerçekleşen savaşlara katılmak.

Darkorbit oyununda savaşlarda başarı kazandıkça geminizi geliştirebilirsiniz.Maceraya başlamak için yapmanız geren işlem Darkorbit oyununa ücretsiz kayıt olmak . Aşağıdaki Darkorbit kaydol butonu ile geminizi kontrol etmeye başlayabilirsiniz.