Combat Arms – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Combat Arms – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Users 

 

Ücretsiz Online FPS Aksiyon Oyunu Combat Arms ücretsiz üye olmak için yapmanız gereken, Combat Arms ücretsiz kayıt ol butonuna basarak, size sunduğumuz Combat Arms ücretsiz üyelik formunu doldurarak, mailinize gelen aktivasyon mailine tıklayarak ücretsiz üyeliğini tamamlayın. Son olarak oyunu indirerek, size sunduğumuz ücretsiz üyelik ile oyuna girebilirsiniz.
combat-arms-kayit

 

Combat Arms, Mission Against Terror, CrossFire, Counter-StrikeGhost Recon 2 ve Call of Duty gibi oyunlara rakip olarak, Nexon firması tarafından piyasaya sürülmüş bir MMOFPS Oyunudur. Combat Arms oyununda 7 adet mod bulunmaktadır. Ücretsiz olarak bu modlarda istediğiniz şekilde oynayabilir ve hangi modu beğendiyseniz, o moda uygun olarak devam edersiniz. 

 

Modlar;

 1. Yok Etme (Elimination): Oyunun en çok oynanan modudur. Alpha ve Bravo olmak üzere iki takım bulunuyor. Counter Strike olan counter ve terörist modu gibidir.
 2. Tek Kişilik Ordu (One Man Army): Bu modda ise, herkes tektir. Kim karşınıza çıkar ise öldürmeniz gerekiyor.
 3. Bul ve Yoket (Search & Destroy): Counter Strike olan counter ve terörist modu gibidir. Terörist ekibi bomba kurmaya çalışır iken, counter ekibi bombayı kurmalarını engellemeye çalışır.
 4. Bayrak Kapma : Bayrak kapma gelince akla gelen ilk oyun olan Call Of Duty’nin Capture the Flag modudur.
 5. Ateş Takımı : Bu mod bilgisayara karşı oynanır.
 6. Casus Avı 

 

Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Pentium 3 1Ghz
 • Hafıza (Ram): 256 Mb
 • Ekran Kartı: Geforce 2
 • MxDirectX: 9c versiyonu ve üstü
 • Hard Disk: 2Gb boş alan