City of Steam – Ücretsiz Kayıt Sayfası

City of Steam – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Tarayıcı tabanlı MMORPG macerası yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği oyunlar arasında olan City of Steam ücretsiz üye olma ve Türkçe dil desteği ile de oyunculara kolaylık sağlıyor. City of Steam oyununa sende bedava üye ol ve benzer oyunlar ile arasındaki grafik farkını gör!

City of Steam web tabanli ücretsiz MMO strateji oyunu içerisinde 3 farklı ırk bulunmaktadır.Bu ırklar insan, elf ve yeşil derili olarak adlandırılmıştır. Ayrıca Aven, Ostenian, Stoigmari, Draug, Riven, Goblin, Hobbe ve Ork olmak üzere 9 farklı karakter yer almaktadır. Bu karakterlerle tanışmak için City of Steam oyununa kayıt yeterli! Sende City of Steam’e kayıt ol ve karakterler arasından Arkanist, Warder, Channeler ve Silahşör sınıfından birinde uzmanlaşarak gücünü herkese göster!

City of Steam kaydolma işlemleri sonrasında sizlere zengin eşyalar, haritalar, yetenek ağacı ve PvP özelliği gibi özellikler sunmakta. City of Steam oynamak için yükleme işlemi yapmanız gerekmez ve oyun bedava olarak oynanabilir.

Oynamaktan vazgeçemeyeceğin City of Steam karakterleri seni bekliyor. Yapman gereken City of Steam ücretsiz kayıt olma işlemlerini tamamlamak ve oyuna başlamak. Şimdiden iyi eğlenceler.