Çiçek.com – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Çiçek.com – Ücretsiz Kayıt Sayfası 


 

Sevdiğiniz kişiden uzakta mısınız? Veya sevdiğiniz kişiye sürpriz yaparak kendisine çiçek mi yollamak istiyorsanız. Yapmanız gereken çiçek.com ücretsiz kayıt ol butonuna basarak, size sunduğumuz çiçek.com ücretsiz üyelik formunu doldurarak, sevgilinize veya eşinize güvenli şekilde, istediğiniz model de ve ulaşmasını istediğiniz saatte ulaştırabilirsiniz. Ek olarak çiçeğinize eklemek istediğiniz notu da, cicek.com sizin istediğiniz kart şekli ile sevdiğiniz kişiye ulaştırıyor.

 

Hasta ziyaretiniz veya yeni doğmuş bir bebek için, arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Yapmanız gereken çiçek.com ücretsiz kayıt ol butonuna basarak, size sunduğumuz çiçek.com ücretsiz üyelik formunu doldurarak,hastanıza veya yeni doğmuş kişiye, cicek.com sitesinin sunduğu özel çiçekler ile güvenli şekilde, istediğiniz model de ve ulaşmasını istediğiniz saatte ulaştırabilirsiniz.

cicek.com-kaydol-uyeol

Göndermek istediğiniz çiçeklere ek olarak, cicek.com sitesinin anlaştığı Lindth Switzerland, Gusto, Guylian, Lovells gibi çikolata markaları, sevgiliniz için sunabileceğiniz en güzel hediye olan çiçeğe ek olarak, Eros ve Aris pırlanta ile sevdiğinize en güzel duyguları yaşatabilirsiniz.