Chatwalk – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Chatwalk – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Chatwalk ücretsiz üyelik gerektiren binlerce kişiyi mobil ortamda bir araya getiren mobil arkadaşlık sitesidir. Chatwalk kayıt ol menüsü  üyelik işlemlerinizi kısa bir sürede tamamlamanız için dizayn edilmiştir.

Chatwalk ücretsiz üyelik imkanı ile telefon numaralarına ihtiyaç duymadan bulunduğunuz yerdeki GSM aboneleri ile mesajlaşmanızı sağlar.

Chatwalk sitesine kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra arkadaş bulabilmeniz için site tarafından size verilecek olan numaraya mesaj atmanız halinde güncel üye listesi tarafınıza ulaşacaktır. Chatwalk sitesine kayıt olduktan sonra sitenin size ulaştırdığı üye listesinden kendinize en yakın olan kişiyi belirleyip mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Chatwalk sitesine ücretsiz kayıt ol işlemlerini tamamladınız ve ben listeler ile ilgilenmiyorum seçmem seçilirim diyorsanız ,Chatwalk sitesine ilan vererek diğer üyelerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Chatwalk sitesine üye oldunuz ve itiraf bölümüne sizi anlatan bir ifade girdiniz. Diğer üyeler arasından daha çabuk seçilebilmeniz için size ait bir fotoğrafı profilinize eklemenizi de tavsiye ederiz.

Chatwalk sitesinde üyelerin sohbet ettiği odalar bulunmaktadır. Bu odalarda bulunan üyelere toplu mesaj gönderebilir veya üye listelerine ulaşarak onlar arasından seçtikleriniz ile tek tek konuşabilirsiniz .

Chatwalk sitesine kayıt oldunuz ve  rumuzunuzu belirlediniz , ama daha sonra sıkıldınız ve değiştirmek istiyorsunuz , Chatwalk bu talebinizi de geri çevirmiyor.

Chatwalk sitesine ücretsiz olarak kayıt işlemlerini gerçekleştirdiniz , profiliniz hazır , diğer üyelerle tanışmaya ve konuşmaya başladınız , Chatwalk sitesinin haberci özelliği sayesinde sizin özelliklerinizi taşıyan ve size yakın olan kişilerin bilgileri cebinize geliyor.

Artık sıkılmayın! Chatwalk sitesine ücretsiz kayıt olun ve yeni insanlar ile tanışın.