Bonubon Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Bonubon Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

Bonubon.com Doğuş grubu tarafından 2010 yılında, son teknoloji yazılımlarla ve ücretsiz kayit imkanı ile hizmet vermeye başlamış olup, tatil, yeme içme, elektronik, eğitim, ev, oyuncak, eğlence, cep telefonu operatörleri gibi birçok alanda indirim, kampanya, taksit seçeneği gibi fırsatlar sunan bir sitedir. Bu fırsatlar için sende Bonibon.com’a ücretsiz üye ol, günlük firsatlardan faydalan!

Bonubon.com üyelerine birçok firmada ve alışveriş sitelerinde kaydolma işlemleri sonrasında özel %70’e varan indirim kuponları sunmaktadır. Bu indirimlerden yararlanmak için tek yapman gereken Bonubon.com sitesine kayıt olmak ve istediğiniz alışveriş kategorisindeki fırsatlara bakmak.

Bonubon.com üye olma işlemlerini tamamladıktan sonra arkadaşlarınızı da siteye davet edebilir, Bonubon.com sitesine üye olan arkadaşlarınız sayesinde kumbaranıza para yükleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz fırsatları Bonubon sitesine kayıt sayfasındaki işlemler ardından BKM Ekspress ile hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsin. Kendi belirleyeceğiniz şifre ile Bonunbon alışverişini tamamlayabilirsin. Alışverişini Bonubon.com sitesi ile bedava olarak kaydolduktan sonra taksitlendirebilir, yaptığın alışverişlerden bir sonrakilerde kullanmak için puan kazanabilirsin. Parakartınla da hesabına alışverişlerinde kullanmak için para yükleyebilirsin. Bonubon.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen Bonibon.com sitesine kayıt ol, indirimleri kaçırma!