Blogger Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Blogger Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

 

 

Blogger ücretsiz üye olma imkanı sağlayan bir blog sitesidir. Google’ın sahip olduğu Blogger.com adresine kayıt ol ve blogspot.com uzantılı bir bloga sahip olarak hızlı ve kolayca düşüncelerini paylaşmaya başla.
Blogger.com’a üye ol ve ağ üzerinden kişisel, toplu ve kurumsal yazılarını yayınla, daha önceden alınmamış adı alarak kendi blogunu aç. Blogger.com hesap açma işlemleri sonrasında kolay kullanımı sayesinde kolayca blogunu yönet, hazır temalarla blogunu renklendir.

Tek bir Google hesabı ile blogger üyelik işlemlerini tamamlayarak 100’e kadar blog açmak, blogunda istediğin kadar yazı yayınlamak, yazılarına dilediğin kadar fotoğraf ekleyebilmek için sende hemen Blogger.com hesabı aç. Blogger.com’a kayıt ol ve diğer kullanıcıların yazılarına yorum yap, dilediğin konu hakkında daha önce yayınlanmış makalelerden bilgi edin. Kendi yazdığın yazıları istersen tüm Blogger.com kullanıcıları ile istersen sadece arkadaşların ile paylaş, istersen sadece kendin için yaz. Blog içi aktarma yaparak diğer yazılarının da tekrar paylaşılmasını sağlamak için sende hemen Blogger.com adresine kayıt ol!

Google ayrıcalığı ile Blog açmak, yazılarını paylaşmak için hemen Blogger.com Ücretsiz Üye Ol Butonumuza tıkla!