Blogcu – Ücretsiz Kayıt ve Hesap Açma Sayfası

Blogcu – Ücretsiz Kayıt ve Hesap Açma Sayfası 

 

Blogcu.com 2005 yılından beri okuma ve yazmayı seven binlerce kişiye bedava hesap açma hizmeti vermektedir. Türkiye’nin ilk blog platformu olan Blogcu.com’da kaydolma işlemleri sonrası okuyan, yazan, düşünen ve düşündüklerini paylaşan her yaştan internet kullanıcılarını bir arada bulmak mümkün. Kolay kullanımı sayesinde kendini ifade etmek için tek yapman gereken Blogcu.com ücretsiz üye olma işlemlerini tamamlamak.

Blogcu.com’a üye ol hemen blogunda yazılarını yayınlamaya başla. Blogcu kayıt olma işlemlerin sonrasında sana özel yayın alanlarının ve içeriğini ne olacağını kendin belirleyebilirsin. Kişisel blogunu oluşturmak için üyeliğin sonrasında herhangi bir program veya web tasarımı bilmene gerek yok. Sende yazılarını yayınlamak için hemen Blogcu.com’a kayıt ol!

Blogcu’da yazdığın yazıları istersen bu ücretsiz blog açma sitesi ile herkesle paylaşabilir istersen sadece arkadaşlarının görmesini sağlayabilirsin. Hatta sadece kendinle paylaşman bile mümkün. Yorumlarınada müdahale edebilir, izinleri kendin belirleyebilirsin. Blogcu.com sitesine kaydol ve kendi ücretsiz blogunda yazılarını yayınlamaya başla!