Avantajix – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Avantajix – Ücretsiz Kayıt Sayfası

 

Avantajix ücretsiz üyelik imkanı ile kayıt olabileceğiniz, internet üzerinden yapılan alışverişlerden üyelerine para iadesi yapan bir para iade sitesidir.

Avantajix ile ilgili yaptığımız tanımı okuduğunuzda belki gözlerinize inanamayacaksınız ,ama doğru okudunuz. Avantajix sitesine üye olduktan sonra Avantajix üzerinden yapacağınız alışverişlerde para iadesi alacaksınız. Nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyim, size bu konu ile ilgili biraz bilgi verelim. Avantajix sitesi ücretsiz kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra üye olabileceğiniz ve tıpkı diğer sitelerde olduğu gibi mağazalara yönlendirilen  müşteriler üzerinden komisyon alan bir sitedir. Avantajix sitesini diğer sitelerden ayıran en önemli özelliği aldığı komisyonları üyelerine iade etmesidir.

Avantajix  sitesine kayıt olma işlemlerini tamamladınız, alışveriş sitelerinden birini tercih ettiniz ve alışverişinizi bitirdiniz. Bu durumda avantajix sitesine verilmek üzere bir komisyon oluşuyor. Buraya kadar her şey normal . Bundan sonrasında Avantajix sitesine kayıt ol menüsüne girip ücretsiz kaydolma imkanından faydalandığınız için Avantajix bu komisyon ücretini üyelerine iade ediyor.

Avantajix her ayın 25’inde ücretsiz kaydolma işlemlerini tamamlamış her üyesine 25 TL ve üzerindeki tutarları iade ediyor.

Avantajix parayı nasıl kazanıyor diye soracak olursanız, onunda cevabı mevcut. Avantajix bedava kayıt olma işlemlerinin tamamlamış hiçbir üye , üyelik bedeli olarak Avantajiks sitesine herhangi bir üyelik ücreti ödememektedir. Avantajix sitesine bedava kayıt olduktan sonra yapmış olduğunuz alışverişlerin iadesi olarak hesabınıza düşen ilk paralardan senede 1 kereye mahsus olmak üzere 10 TL ücret alınmaktadır. Eğer hesabınızda herhangi bir şekilde para birikmemiş ise Avantajix sizden böyle bir bedel talep etmemektedir.

Avantajix sitesinin size sağlayacağı avantajlardan yararlanmak için sende vakit kaybetmeden Avantajix sitesine kayıt ol!