Ask.fm Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Ask.fm Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

2010 yılında açılan Ask.fm sitesi sunduğu ücretsiz üyelik imkanı ile şimdilerde 70 milyon kullanıcıya yaklaşmış durumda. Tasarımı ve düzeni çok sade olan Ask.fm’e üye ol, aklına takılan soruları çekinmeden sor!

Bu zamanda insan öyle sorunlarla karşılaşıyor ki Ask.fm gibi ücretsiz kayıt imkanı sunan platformlarda bir bilen arıyor. Ama tam tersine sosyal ağlar arttıkça insanlar asosyalleşiyor. İşte bedava kaydolma fırsatı sunan Askfm sitesi de tam bu sorun üzerine odaklanmış. Ask.fm’de amaç soru sormak… Ask.fm kayıt sayfası ile işlemlerini Arkadaşlarına sorular sorabilir, onların sorularına yanıt bulabilirsin. Ask.Fm’e kaydol, istersen özelden, istersen de herkese açık olarak sorularını paylaş. İlginç olanı bu cevapları Ask fm’de web kamerandan sesli olarak ta yanıtlayabilirsin.

Soru soracak kimse bulamadın mı? Ask fm üye olma işlemleri sonrasında sorular bölümünden rastgele bir soru alarak cevaplayabilirsin, sorularını bu bölümde yayınlayabilirsin. Sende sorular sorup, sorularına cevap almak istiyorsan Ask fm’e kaydol, ve kafandaki tüm soruları bir bilene sor.

Ask.fm sitesine hemen üye ol, formu doldur ve soru sormaya başla!