Amerikadaniste Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Amerikadaniste Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

Türkiye’de bulamadığınız ya da fiyatı daha yüksek olan ürünleri alabilmek için artık yurt dışına gidecek eş, dost, akraba aramaya gerek kalmadı. Amerikadaniste.com uyeliği ile, kullanıcılarına Türkiye’de temin edemediği ürünleri sipariş edebileceği bir alışveriş sitesi olarak yaklaşık 8 yıldır hizmet vermektedir.

İki Türk girişimci tarafından kurulan Amerikadaniste.com kayıt sayfalarını açarak 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Site, kurucusu Seyfi Erol’un istediği ürüne Türkiye’de ulaşamaması üzerine tasarlanan, Amerikadaniste.com’un  esas hedefi istediğiniz ürünün en kısa sürede elinize ulaşması.

Amerikadaniste.com üye olduktan sonra kullanıcılarına Amerika’da bir posta adresi sağlıyor ve üyelerin bu adrese gelen paketlerini Türkiye’deki adreslerine yönlendiriyor. Bekledikleri paketler Amerika’daki adrese ulaştıktan sonra üyeler, Amerikadaniste üyelik bilgileri ile Türkiye’deki adreslerine online olarak yönlendirme yapabiliyorlar ve paketler Amerikadaniste.com kayıt bilgilerinden bulunan Türkiye’deki adrese 2-3 gün içerisinde teslim ediliyor.

Türkiye’de bulamadığınız yada Amerika’da daha uygun ürünleri almanız artık çok kolay. Amerikadaniste.com üye olma işlemlerini tamamlayarak alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Sende Amerikadaniste sitesine üye ol, Amerika’dan istediğin ürünlerin alışverişini kolayca yap!