Aion– Ücretsiz Kayıt Sayfası

Aion– Ücretsiz Kayıt Sayfası
 

 


 

Aion ücretsiz üyelik ile oynanabilen NCsoft tarafından geliştirilen , Gameforge tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur.

Aion online, hem yeni başlayanlar için hem de yetenekli ve deneyimli oyuncular için keyifli dakikalar sunuyor. Aion ücretsiz kayıt ol seçeneği ile üye olacağınız oyunda, seçeceğiniz karakteri ,eşsiz bir kıyafet ,istediğiniz saç stili ve istediğiniz silahlar ile donatabiliyorsunuz.

Şimdi size kısaca Aion oyununun hikayesinden bahsedelim. Ücretsiz kayıt olarak oynayacağınız oyuna adını veren, Tanrı Aion hizmetçileri olarak Balaur  ırkını yarattı.Ancak balaur ırkının sadakatsiz oluşu  ,Tanrı Aionu  balaur ırkına göre daha zayıf ancak daha sadık olan Daevalar ırkını yaratmaya itti  ve Daevalar ırkı dünyada barışı hakim kıldı.

 

 

 

 

Aion dünyası  Elysea ,Asmodae ve Abyss olmak üzere üç bölgeden oluşmakta.

Aion oyununa ücretsiz kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra ırkınızı seçmeniz gerekiyor. İsterseniz ışıktaki yaşamın mağrurluğuna sahip olan göz alıcı özellikleri olan Elyos ırkını seçebilirsiniz. Ya da Aion oyununa üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra daha kuvvetli ,daha dayanıklı ve daha acımasız olan Asmodiyerlerin tarafını seçebilirsiniz . Asmodiyerler kendi klanlarına ne kadar sağdıklarsa , yabancılara karşıda bir o kadar acımasız olabilen bir ırktır. Aion oyununa ücretsiz üye olma imkanından faydalandınız oyuna başladınız ancak Tanrı Aion’ a ihanet etmiş olan balaur ırkını tercih edemiyorsunuz.

Aion oyununa kayıt olma menüsündeki işlemleri tamamladınız , ırkınızı seçtiniz ve oyuna başlamak istiyorsunuz , burada önünüzde bir adım kalıyor , o da sınıfınızı belirlemek . Bu işlemde sizin Aion içerisinde nasıl bir karakterde olmanız ile alakalı.

Sende hemen Aion oyununa kayıt ol ve bulunduğun klanın ölüm saçan askeri olmak istiyorsan sana tavsiye edebileceğimiz sınıf gücü ve yakın dövüşteki üstünlüğü ile gladyatör sınıfı olacaktır. Zaman kaybetmeden üyelik işlemlerini tamamlayabileceğiniz bir menüye sahip olan Aion oyununa kayıt oldunuz ve yakın dövüşten ziyade savaş esnasında klanınızın uzaktaki vurucu gücü olmak istiyorsunuz , o zamanda avcı sınıfını değerlendirmenizi öneririz. Ya da Aion online üyesi olduktan sonra mistik güçler kullanarak daha ölümcül olabileceğiniz ruh çağırıcı sınıfını seçebilirsiniz. Bizim Aion online oyunu hakkında verebileceğimiz bilgiler özetle bu kadar. Aion oyununa üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra keşfedebileceğiniz daha onlarca özellik bulunmakta.

Yepyeni fantastik bir dünya size sadece bir tık uzaklıkta, tüm yapmanız gereken Aion oyununa ücretsiz kayıt ol işlemlerini tamamlamak ve oyuna başlamak.