Adreseyemek – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Adreseyemek – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Adreseyemek.com Ankara ve İstanbulda faaliyet gösteren kolay adımlarla yemek siparişi verebileceğiniz bir sitedir. Pek çok firmanın bulunduğu Adreseyemek.com sitesine ücretsiz üye olma imkanı ile yemeklerinizi kolayca sipariş verebilirsiniz. Sende hemen adreseyemek.com adresine üye ol ve bugün ne yesem diye düşünmekten kurtul.

Adrese yemek üyelik işlemleri sonrasında bir çok mutfak alternatifinden canınızın istediğini seçebilir, siparişinizi verebilirsiniz. 15 ile 45 dakika arasında siparişleriniz teslim edilmektedir. Adreseyemek.com üzerinden sipariş vermek için adınızı, soyadınızı, siparişinizin gelmesini istediğiniz adres ve telefon numaranız yeterlidir. Adreseyemek.com adresine kayıt olduktan sonra bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Adreseyemek.com’a kayıt olup, siparişinizi verdikten sonra ödeme kapıda yapılmaktadır. Nakit, Kredi kartı ya da yemek çeklerinizle ödeme yapabilirsiniz. Yemek siparişi vernek ve hızlı teslimat hizmetinden faydalanmak için sende hemen Adreseyemek.com’a ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Adreseyemek.com’dan sipariş vermeye başla!