4Story – Ücretsiz Kayıt Sayfası

4Story – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

4Story ücretsiz üyelik imkanı ile oynanabilen zemi interactive entertainment tarafından geliştirilmiş online  fantastik MMORPG oyundur. 4Story oyunu zaman kaybetmeden üyelik işlemlerini tamamlayabileceğiniz ücretsiz kayıt ol menüsü mevcut, oldukça kısa sürede üyelik işlemlerini tamamlayıp oyuna başlayabilirsiniz.

4Story oyununda iberia ‘ da yaşıyorsunuz ve seçebileceğiniz birbirine düşman iki krallık bulunmakta. 4Story oyununa ücretsiz kayıt ol ve işlemlerini tamamladıktan sonra oyuna başlayabilmen için tarafını belirle! Ya Derion olacaksınız ya da Valorian.

4Story oyununa ücretsiz kaydolma işlemlerinden sonra iberia ‘da hangi tarafta olacağınızı seçtiniz , bundan sonraki adım artık ırkınızı seçmek. İberia’da üç ırk yaşıyor , insanlar, feline ırkı ve mirhur olarak bilinen periler. İnsanlar esnek , hızlı ve teknolojiyi kullanma yetisine sahip olan ırktır. Feline ırkı güçlü ve dayanıklı yakın dövüş savaşçılarıdır. Mirhur ırkı ise büyü güçleri ile öne çıkan bir ırk .

 

 

4Story oyununa ücretsiz olarak üye oldunuz , tarafınızı ve ırkınızı belirlediniz , artık son aşamadasınız . 4 Story’e ücretsiz kayıt imkanı ile oyun severlerin beğenisine sunulan oyunda seçebileceğiniz 5 sınıf bulunmakta .Şimdi size sınıflardan bahsedelim . 4Story oyununa üye olma işlemlerinden sonra seçebileceğiniz sınıflardan biri çağırıcı sınıfı. Bu sınıfın özelliği karanlığın yaratıklarına hükmetmeleridir. Yer tanrısı endendrosun öğrencileri olan çağırıcılar , diğer boyutlara kapı açma , büyülerle rakipleri yavaşlatabilme ve dövüş sırasında iyileştirme ve saldırı amaçlı yaratıklar çağırabilme özelliklerine sahip bir sınıftır.

4Story oyununa ücretsiz üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra seçebileceğiniz diğer bir sınıf ise okçulardır. Bu sınıf yay ve oku ustaca kullanabilen uzak mesafe savaşçılarıdır.

Ben yakın dövüşü tercih ederim diyorsanız savaşçı sınıfı sizi bekliyor. Becerikli ve atik olan bu sınıf muazzam yakın dövüş atakları ile düşmanlarını dize getirirler.

Büyücü sınıfını seçerseniz yıldırım tanrısı pauldron tarafından kendilerine bahşedilmiş büyü enerjisi ile düşmanlarınızı dize getirirsiniz.

Tanıtacağımız son sınıf ise rahipler , su tanrıçası rekamies ‘ in kendilerine verdikleri koruyucu güçle yoldaşlarını tehlikelerden korur.

Sizde bu amansız MMORPG türevindeki maceraya katılmak için aşağıdaki 4 Story Kayıt olma butonu ile oyuna kaydolun ve heyecanlı bir dünyaya ilk adımı atın!